همکاری Terphane و Origin برای تولید فیلم‌های بیوپلیمر پایدار در صنعت غذا

اقتصاد‌سبز آنلاین: Terphane، بخشی از شرکت Tredegar Corporation، تولید کننده فیلم‌های BOPP (فیلم‌های پلی پروپیلن با محوریت دو محوره) در آمریکای لاتین، اعلام کرده است که به‌همراه شرکت Origin Materials یک شراکت استراتژیک برای تولید فیلم‌های بیوپلیمری پایدار با عملکرد بالا راه‌اندازی کرده است.

Terphane به عنوان بخشی از این مشارکت، یک قرارداد با ظرفیت چند ساله برای خرید پلیمر زیستی پیشرفته و پلی‌اتیلن فورانتون (PEF) امضا کرده است که برای بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی و کاربردهای صنعتی با ارزش، استفاده می‌شود.
این فیلم‌های پلیمری به دلیل مقاومت، شفافیت و عایق الکتریکی بسیار ارزشمند هستند.
ریچ ریلی، ‌مدیرعامل Origin Materials ، می‌گوید: « خوشحالیم که با Terphane که به‌عنوان یک رهبر جهانی مورد اعتماد در این صنعت محسوب می‌شود، همکاری می‌کنیم. ما از همکاری با یکدیگر برای توسعه محصولات پیشرفته و با عملکرد بهبود یافته که به ایجاد برآیند صفر خالص(Net Zero) کمک می‌کند، هیجان زده هستیم. این مشارکت نشان دهنده پیشرفت و همچنین انتقال جهان به سمت استفاده از مواد پایدار است.»
PEF که متعلق به شرکت Origin است و از فوراندی کربوکسیلیک اسید تهیه می‌شود، یک پلیمر با ترکیبی از ویژگی‌های پایدار و عملکرد بهتر برای بسته‌بندی است.
به گفته Terphane، انتظار می‌رود این PEF به‌طور کامل از منابع گیاهی تشکیل شده که قابلیت بازیافت کامل را دارد.

همکاری Terphane و Origin برای تولید فیلم‌های بیوپلیمر پایدار در صنعت غذا
همکاری Terphane و Origin برای تولید فیلم‌های بیوپلیمر پایدار در صنعت غذامنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها