نامه انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی‌ به اعضا برای افزایش قیمت شیر خام و لبنیات از امروز

صنایع غذایی: انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی، امروز در نامه‌ای به اعضای خود نوشت: با وجود مکاتبات مکرر با دولت، کماکان قیمت ۳ قلم کالای لبنی از سوی دولت مشخص نشده است، بنابراین واحدهای عضو برای خرید شیرخام به قیمت جدید و اصلاح قیمت محصولات لبنی برپایه نرخ جدید شیر خام، خود اقدام کنند.

دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران در نامه ای به شرکت‌های عضو انجمن صنفی صنایع فراورده‌های لبنی ایران اعلام کرده است که از امروز اول خرداد، نرخ شیر خام دامداران را بر اساس قیمت اعلام شده از سوی شورای قیمت‌گذاری خریداری کرده و متناسب با آن قیمت‌های جدید لبنیات را تعیین کنند.
در این نامه آمده است:‌ باتوجه به تعلل بسیار زیاد دولت در تعیین قیمت محصولات لبنی و ضرر ناشی از این اقدام به دامداری‌ها، انجمن صنایع لبنی با استناد به آیین نامه قیمت‌گذاری محصولات ساخت داخل خواهان پرداخت شیرخام به نرخ جدید به دامداری‌ها و اصلاح قیمت محصولات بر پایه نرخ جدید شد.
پیش از این شورای قیمت گذاری نرخ شیر خام را ۱۵ هزار تومان در هر کیلو اعلام کرده بود و صنایع لبنی می گفتند که ۳۰ تا ۳۵ درصد قیمت‌های لبنی باید افزایش یابد.
صنایع لبنی روی افزایش قیمت ۳ محصول شیر، ماست و پنیر بحث می‌کردند و در این رابطه هم هفته گذشته نامه به معاون اول رئیس جمهور نوشتند.
هنوز ستاد تنظیم بازار در این باره اعلام قیمت نکرده است.

نامه انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی‌ به اعضا برای افزایش قیمت شیر خام و لبنیات از امروز
نامه انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی‌ به اعضا برای افزایش قیمت شیر خام و لبنیات از امروزمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها