عرضه محصولات گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران

صنایع غذایی: گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که از زیرمجموعه‌های هلدینگ صنعتی پژوهشی زر است در بیست و دومین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته با آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه نهاده‌های کشاورزی، دامپروری و زنبورداری حضور دارد.

بنابرگزارش روابط عمومی گروه زر، گروه صنعتی پژوهشی زر جدیدترین محصولات ویژه کشاورزی خود را شامل محصول کود آلی مایع ارگانیک و تولیدات جدید گروه شامل کودهای 13-13-13NPK ، فروت ست، گوگردى، فسفات پتاسیم، فسفیت پتاسیم، بذرمال و کودهای مخصوص پسته و نخل خرما با برند «زرگرین» دراین نمایشگاه عرضه کرده است.
همچنین محصول دیگر گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که برای نخستین‌بار دراین نمایشگاه عرضه شده، خوراک مایع قندی زنبور عسل غنی شده با اسیدهای آمینه است.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران با حضور 250 شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین المللی تهران امروز آغاز بکار کرد.
این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران از امروز 1 مرداد تا چهارشنبه 4 مرداد برگزار می شود.
در این نمایشگاه مشارکت کنندگان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه خوراک و مکمل‌های دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، داروهای دامپزشکی، واکسن و ضدعفونی کننده، آزمایشگاه و تجهیزات، ماشین آلات دامپروری و… به نمایش می گذارند
گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام نیز با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری تا روز 4 مرداد، در غرفه شماره2 سالن 35 نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان کارشناسان، بهره‌برداران و علاقه‌مندان به این حوزه‌هاست.

صنایع غذایی / اقتصاد سبز آنلاین / اقتصادسبز / اقتصاد سبز / صنایع غذایی / صنعت غذا / کشاورزی / پایگاه خبری صنعت غذا

عرضه محصولات گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران
عرضه محصولات گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهرانمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها