مشکل فروکتوز مورد نیاز کارخانجات صنایع غذایی حل شد

صنایع غذایی: مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از حل مشکل فروکتوز مورد نیاز کارخانجات صنایع غذایی با تامین ذرت استاندارد انسانی خبر داد.

«میثم جاهدی»، مدیر کل دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی افزود: پس از چند ماه بلاتکلیفی در روال اجرایی تخصیص سهمیه ذرت انسانی به صنایع فروکتوز که نیازمند تاییدیه سازمان غذا و دارو بود، این مشکل با تاییدیه و هماهنگی این سازمان و پیگیری‌های معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی برطرف شد.
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: بنابراین با تاییدیه سازمان غذا و دارو سهمیه محموله‌های ذرت دارای استاندارد انسانی به کارخانجات صنایع غذایی تخصیص داده شد.
وی اظهار داشت: بنابراین با دستور معاونت توسعه بازرگانی سهمیه ذرت دارای استانداردهای انسانی به کارخانجات تخصیص داده شد و این کارخانجات می‌توانند سهمیه مربوطه را از سامانه بازارگاه تهیه و تامین کنند.
جاهدی ضمن تشکر از دغدغه های وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو گفت: سیاست قطعی وزارت جهاد کشاورزی حمایت از تولیدکننده داخلی و مهمتر از آن مصرف کننده نهایی یعنی مردم است و اصلاح رویه تخصیص ذرت به صنایع مربوطه فروکتوز نیز در جهت حفظ سلامت مردم کشور بوده است.
وی افزود: امید است با تسریع در رویه تعیین شده مشکل صنایع غذایی که نیازمند فروکتوز ذرت هستند، برطرف شود. / ایرنا

مشکل فروکتوز مورد نیاز کارخانجات صنایع غذایی حل شد
مشکل فروکتوز مورد نیاز کارخانجات صنایع غذایی حل شدمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها