اعمال تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی روغن‌های خوراکی در تمامی فروشگاه‌ها

صنایع غذایی: مدیرکل کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تمامی شرکت‌های تولید روغن خوراکی از امروز محصولات خود را با کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی ارائه می‌کنند.

حمدالهی،مدیرکل کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و کارگروه تنظیم بازار با توجه به کاهش قیمت جهانی روغن خام تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی روغن با همکاری بخش خصوصی پیشنهاد داد که این کاهش قیمت در خصوص روغن جامد، نیمه جامد و مایع مورد قبول قرار گرفت.
به گفته مدیرکل کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی از روز پنجشنبه فاز عملیاتی آن را آغاز کرده ایم و امروز هم برای بازرسی از این بخش اقدام به اعزام نیرو‌های خود کرده ایم که تا به این لحظه با توجه به حمایت خود بخش خصوصی این موضوع مورد توجه بوده است.
حمدالهی گفت: روغن مایع سرخ کردنی ۱۳۵۰ گرمی که پیش از این قیمت آن ۹۴ هزار و ۵۰۰ تومان بود با این کاهش قیمت به ۸۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید، روغن مایع ۱۶۲۰ سرخ کردنی قبلا ۱۲۴ هزار ۶۰۰ تومان بود در حال حاضر به ۱۰۹ هزار و ۶۰ تومان رسیده و روغن ۸۱۰ گرمی حاوی ویتامین دی از ۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان به ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.
او گفت: در تمامی اقلام کالایی روغن که ۲۰۰ قلم کالا است این کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی اعمال شده است.
حمدالهی بیان کرد: با توجه به آنکه خود بخش خصوصی اقدام به این کار کرده است و با ما در این حوزه همراه بوده اند تصمیم گرفته شد کالا‌های که در داخل انبار‌ها هستند اصلاح قیمت برای آن‌ها صورت گیرد و با تخفیف ۱۰ تا ۱، ۵ درصدی به فروشندگان تقدیم شود.
مدیر کل کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی در انتها گفت: در بحث کالا‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای که با قیمت بالا خرید کرده بودند این کالا با درصد سود کمتر با همین تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی اعمال می‌شود و کالا‌های هم که در سطح خرده فروشان وجود دارد با توجه به آنکه تعداد بار‌های آن‌ها کم است با قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی ارائه کنند و این موضوع در بار‌های جدید آن‌ها لحاظ خواهد شد. / باشگاه خبرنگاران جوان

اعمال تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی روغن‌های خوراکی در تمامی فروشگاه‌ها
اعمال تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی روغن‌های خوراکی در تمامی فروشگاه‌هامنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها