افزایش مجدد قیمت برخی محصولات لبنی تخلف است

صنایع غذایی: مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فرآورده‌های دامی سازمان حمایت اعلام کرد که تأثیر افزایش قیمت مصوب شیرخام و سایر هزینه‌های تولید قبلاً در قیمت محصولات لبنی لحاظ و از سوی واحدهای تولیدی اعمال شده است و هرگونه افزایش مجدد قیمت‌ها فاقد وجاهت بوده و می‌تواند با عنوان تخلف گرانفروشی مورد پیگیری قرار گیرد.

در متن نامه داریوش بهنود قاسمی – مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فراورده‌های دامی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان – به رضا باکری – دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران – آمده است:
با عنایت به گزارش‌های واصله مبنی بر احتمال افزایش مجدد قیمت برخی از محصولات لبنی در سطح بازار و از آنجایی که تاثیر افزایش قیمت مصوب شیرخام و سایر هزینه‌های تولید (منجمله حقوق و دستمزد، سربار، مواد بسته‌بندی و …) قبلا در قیمت این محصولات لحاظ و از سوی واحدهای تولیدی اعمال شده است، لذا هرگونه افزایش مجدد قیمت‌ها فاقد وجاهت بوده و می‌تواند با عنوان تخلف گرانفروشی مورد پیگیری قرار گیرد. بر این اساس لازم است به کلیه واحدهای زیرمجموعه انجمن ضرورت رعایت مصوبات قانونی منجمله رعایت سقف مجاز افزایش قیمت اعلام شده را یادآوری فرمایید. بدیهی است عندالزوم برخورد قانونی لازم با واحدهای متخلف صورت خواهد پذیرفت./ ایسنا

 

افزایش مجدد قیمت برخی محصولات لبنی تخلف است
افزایش مجدد قیمت برخی محصولات لبنی تخلف استمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها