امیدواریم کمیسیون «صنایع غذایی اتاق ایران» منافع تولیدکنندگان را در نظر بگیرد

صنایع غذایی: دبیر فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی با اشاره به تشکیل «کمیسیون صنایع غذایی» اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گفت: امیدواریم که این کمیسیون بتواند با عملکرد مناسب از تاثیرات مخرب و شرایط انحصاری که در سال‌های گذشته در اتاق بازرگانی ایجاد شده و موجبات بدبینی صنعتگران و تولیدکنندگان را فراهم کرده، جلوگیری و موجب اعتبار مجدد اتاق و بخش خصوصی گردد.

نشان دادن حسن نیت
محسن نقاشی با اشاره به حضور هیات‌مدیره فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی در جلسه کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، عنوان کرد: این فدراسیون بارها اعلام کرده است که هر تشکل، نهاد و ارگانی که به‌صورت واقعی و نه شعاری، از واحدهای تولیدی حمایت و منافع ملی و تولیدی کشورمان را به نفع شخصی ترجیح دهد، همکاری و پشتیبانی می‌کند.

وی در ادامه توضیح داد: کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی به تازگی ایجاد شده و فدراسیون صنایع غذایی امیدوار است که طی ماموریت کاری چند ساله خود، از خط‌کشی‌ها و حصاربندی پرهیز کرده و از فرصت پیش آمده در جهت ارتقای تولید صنایع غذایی بهره‌برداری صحیح استفاده نماید.

لزوم توجه به جایگاه واقعی تشکل‌ها
دبیر فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی تاکید کرد: امیدواریم که دعوت اتاق بازرگانی از تشکل‌ها، صرفا برای حضور تشکل‌هایی مانند فدراسیون صنایع غذایی و دیگر تشکل‌های تولیدی، برای حضور در جلسات نباشد و باید حرف این تشکل‌ها شنیده شود و جایگاه واقعی و مطالبات آنها را در نظر داشته باشند؛ چراکه برخی سوء رفتارهای گذشته که در اتاق بازرگانی اتفاق افتاده، عده‌ای از فعالان اقتصادی و تولیدی و تشکل‌های آنها را نسبت به رویکرد و عملکرد اتاق دچار بدبینی نموده است. / ایلنا

 

امیدواریم کمیسیون «صنایع غذایی اتاق ایران» منافع تولیدکنندگان را در نظر بگیرد
امیدواریم کمیسیون «صنایع غذایی اتاق ایران» منافع تولیدکنندگان را در نظر بگیردمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها