بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از مجموعه شیر پاستوریزه پگاه خراسان

صنایع غذایی: مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن دیدار با مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان، از خطوط تولید و آزمایشگاه این شرکت نیز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، وی با اشاره به چالش های موجود در صندوق بازنشستگی کشوری در تامین حقوق بازنشستگان، ابراز امیدواری کرد؛ شرکت های تولیدی در کنار هم و با همدلی و با تکیه بر توان داخلی در راستای بهبود و به روزرسانی خطوط تولید، گام بردارند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تجاری سازی محصولات مطابق با استانداردهای جهانی را امری ضروری دانسته و شناخت سریع ذائقه بازار و مصرف کنندگان را لازمه موفقیت در بازار رقابتی برشمرد.
مهدی مسکنی در پایان از مجاهدت همکاران در مجموعه صنایع شیر ایران (پگاه) در راستای تولید محصولات سلامت محور برای آحاد جامعه و خدمتگزاری به بازنشستگان، تشکر و قدردانی کرد.
سید عباس هاشمی مدیرعامل پگاه خراسان نیز ضمن خیر مقدم، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه محصولات دانش بنیان و پروژه های سرمایه ای این شرکت ارائه کرد.
وی ضمن قدردانی از حمایت های دکتر باروتکوب و مجموعه صنایع شیر ایران(پگاه)، بروزرسانی تجهیزات در این مجموعه را امری ضروری دانسته و خواستار حمایت هر چه بیشتر صندوق بازنشستگی کشوری و مسئولین امر شد.

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از مجموعه شیر پاستوریزه پگاه خراسان
بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از مجموعه شیر پاستوریزه پگاه خراسانمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها