گروه زر، میزبان اهالی علم و دانش

صنایع غذایی: اساتید و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی از واحدهای سراسر کشور گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، مدیران و اساتید ارشد دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور از گروه زر بازدید کردند و با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این گروه دانش بنیان در حوزه کارآفرینی و نوآوری آشنا شدند.
این رویداد با حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور و هماهنگی‌های انجام شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، صورت گرفت.
در این رویداد، اساتید و مدیران دانشگاه‌های آزاد اسلامی از مرکز تحقیقات، رشد و نوآوری زر و مراکز کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌های تخصصی شرکت پژوهشی زرکام (بزرگترین کارخانه شیرینی و شکلات خاورمیانه) و شرکت فرهیختگان زرنام ( بزرگترین کارخانه تولید فروکتوز و نشاسته‌های اصلاح شده و دیگر محصولات مشتق شده از ذرت، در خاورمیانه) بازدید کردند و از نزدیک با فرایندهای تولید در این گروه صنعتی آشنا شدند.

مهدی امینی مدیرعامل گروه زر گفت: ما درگروه زر، حرکت در جهت زنجیره ارزش را ملاک راه خود قرار داده‌ایم و تولید و بهره‌برداری از علم را در زنجیره ارزش خود نهادینه کرده‌ایم و همین امر باعث شده است که روز به روز ارتباط قوی‌تری بین گروه زر و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقات و نوآوری صورت پذیرد و شرکت‌های پیشرو در صنعت، لوکوموتیو‌های مناسبی برای کشیدن واگن‌های مختلف و مصدر تحولات خواهند بود.

امینی همچنین به معرفی طرح‌های توسعه و در دست اقدام گروه زر پرداخت : پروژه تولید خودرو (زرخودرو)، کارخانه روغن کشی و پالایشگاه تصفیه روغن خوراکی (زر دانه)، تولید زنجیره طیور(مگافارم) و همچنین دیگر پروژه‌های در حال پیشرفت این گروه دانش بنیان از قبیل تولید مواد اولیه صنعت دارو( زرفارما) از جمله این طرح‌ها بودند.
در ادامه؛ دکتر داریوش جاوید، دکتر محسن امینی، دکتر اسماعیل زینالی و دکتر علی بدیع زاده (اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های آزاد) در این نشست به فرصت‌های پیش روی دانشگاه‌های کشور با صنایع توسعه محور و نوآور اشاره کردند و گروه دانش بنیان زر را الگو و نمونه بارزی از این ارتباط موثر بر شمردند.

 

گروه زر، میزبان اهالی علم و دانش
گروه زر، میزبان اهالی علم و دانشمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها