مجموع محصول تولیدی صنایع تبدیلی شرکت ۲۵۰ هزار تن در سال است

صنایع غذایی: مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان ضمن تأکید بر این‌که صنایع تبدیلی و تکمیلی یکی از مهمترین موضوعات فعالیت‌های شرکت می‌باشد، گفت: مجموع تولیدات صنایع تبدیلی شرکت در کارخانجات قند، لبنیات، پروسس میوه، پروسس بذر و رب ۲۵۰ هزار تن در سال است.

صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان ۷ بهمن در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به نقش‌آفرینی کارخانه لبنیات در درآمدهای شرکت کشت و صنعت مغان، افزود: این واحد صنعتی نقش چشمگیری در کسب درآمد مستمر و پایدار این شرکت داشته و بخش بزرگی از عایدات بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل از محل خروجی تولیدات کارخانه لبنیات می باشد و جا دارد، توجه ویژه ای به آن انجام شود.
وی با اشاره به ظرفیت اسمی ۱۸۰ تن کارخانه لبنیات شرکت گفت: علیرغم این امر، بیش از ۲۰۰ تن شیر خام از مجتمع دامپروری شرکت به این واحد صنعتی تحویل و فرآوری شده و در بازار هدف عرضه می شود.
بهزاد افزود: علاوه بر خامه و شیرخشک که برای استفاده در واحدهای صنعتی می باشد، محصولاتی از قبیل شیر و دوغ پاکتی، ماست و کره فله ۲۵ کیلویی و قالبی تولید می شود که در سال ۱۴۰۲ روغن زرد حیوانی نیز به‌عنوان محصول جدید به تولیدات این کارخانه افزوده شد و امیدواریم با اخذ مجوز بزودی در بازار عرضه شود.
مدیرعامل شرکت، تولیدات این واحد صنعتی را ارگانیک توصیف کرد و ادامه داد: محصولات لبنی این بنگاه اقتصادی از باکیفیت ترین محصولات کشور است و با استقبال قابل توجه مشتریان مواجه می شود. / ایسنا

 

مجموع محصول تولیدی صنایع تبدیلی شرکت ۲۵۰ هزار تن در سال است
مجموع محصول تولیدی صنایع تبدیلی شرکت ۲۵۰ هزار تن در سال استمنبع

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها